IR světlo XtendLan IRL85R1H-120-12
IR světlo, 850nm, do 4m, venkovní, 12V, 120 st., příkon 3,6W
Po objednání za 2 týdny
Kód: NETXTE3112 PN: IRL85R1H-120-12 Záruka: 26 měs.
Výrobce: XtendLan
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
XtendLan IRL85R1H-120-12 Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP65, napájení 12 V DC, dosah 4 m, úhel 120 stupňů, příkon 3,6 W. Vysoce svítivá IR LED dioda 2 W. V zadní části zařízení se nachází fotorezistor, ve dne... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
XtendLan IRL85R1H-120-12
Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP65, napájení 12 V DC, dosah 4 m, úhel 120 stupňů, příkon 3,6 W. Vysoce svítivá IR LED dioda 2 W. V zadní části zařízení se nachází fotorezistor, ve dne tedy přísvit nesvítí.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 12 V DC, odběr 300 mA / 3,6 W
Napájecí rozsah: 3,5 - 14 V
Napájeci konektor: 5,5 / 2,1 mm
Složení: IR LED dioda v infračerveném pásmu o výkonu 2 W
Světelný výkon: 460 - 650 mW/sr
Vlnová délka: 850 nm
Úhel záření: 120°
Provozní teplota: -25 °C až +50 °C
Rozměr: 94 x 82 x 43 mm
Hmotnost: 170 g
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  IR světlo
Výrobce :  XtendLan
Technické detaily
Napájení světla :  12V DC