ELERIX EX-TC62/10
Konektor, pro baterie/články EX-L100, dlouhý
K odeslání: > 10 ks
Kód: BATELX0082 PN: EX-TC62/10 Záruka: 24 měs.
Výrobce: ELERIX
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
ELERIX EX-TC62/10
Jak vypočítat maximální proud pro daný konektor propojky?
Důležitými parametry pro výpočet jsou průřez konektoru propojky × šířka konektoru propojky.
Doporučené proudové zatížení na 1 mm2:
  • 4 A na 1 mm2 – trvale
  • 6 A na 1 mm2 – krátkodobě (do 1 hodiny)
  • 8 A na 1 mm2 – špička (max. 1 minutu)
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozteč: 62 mm
Rozměry: 82 × 20 × 2 mm (střední část má výšku 5 mm)
Kompatibilita: ELERIX EX-L50/100
Materiál: měď
Značka
Upřesnění typu :  Ostatní
Výrobce :  ELERIX
Použití a určení
Druh příslušenství :  konektor
Fyzické vlastnosti
Rozměry :  82 × 20 × 2 mm